طراحی اپلیکیشن

پیشرفت گوشی‌های هوشمند و بهبود کیفیت خدمات اپراتورهای تلفن همراه باعث محبوبیت روز افزون آن‌ها گردیده ، امروزه کمتر کسی را می‌توان یافت که زندگی و گذراندن اوقات فراغتش به گوشی‌های هوشمند وابسته نباشد. شما می ‌توانید از این محبوبیت به نفع خود استفاده کنید و با طراحی یک اپلیکیشن ، ارتباطی سریع و آسان را با مخاطبین خود داشته باشید.
اپلیکیشن‌های موبایل امروزه توانایی‌های بسیار زیادی دارند و شما با بکارگیری بخشی از این توانایی‌ها می‌توانید از آن‌ها در جهت بهبود شرایط کسب و کار خود استفاده کنید و این جزء عواملی است که امروزه موجب متمایز شدن شما از بقیه هم قطارانتان می‌شود.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

برای معرفی بیشتر محصولات خود و بالا بردن بازده از طراحی اپلیکیشن فروشگاه برای خود در کنار سایتتان و حتی به تنهایی غافل نشوید. تجربه و آمارهای مربوط به فروش محصولات اینترنتی نشان داده که طراحی اپلیکیشن در کنار دیگر امکانات کاربر پسندتر و بازدید کنندگان را تا حد قابل توجهی بالا می‌برد.

طراحی اپلیکیشن اندروید

شما برای شروع و صرفه جویی در هزینه‌ها می‌توانید فقط اپلیکیشن اندرویدی را داشته باشید و بعد اطمینان از نحوه و میزان فروش وارد گسترش سایت و اپ خود و همچنین طراحی اپلیکیشن ios شوید.
علاوه بر اینگه هزینه طراحی اپلیکیشن اندرویدی کمتر است ، کاربران اندروید بسیار زیادتر از دیگر سیستم عامل‌های گوشی همراه ست ، پس شما با هزینه کمتر بیشتر کاربران گوشی‌های هوشمند را پوشش می‌دهید.

قیمت اپلیکیشن اندروید

قیمت طراحی اپلیکیشن اندرویدی بسیار متفاوت بوده و بسته به عوامل زیادی تغییر می‌کند. عوامل مهم دخیل در تعیین قیمت یک اپلیکیشن روش ساخت ، وظایف اپلیکیشن ، عضوگیری ، فروش آنلاین و ... است. برای اطلاع از قیمت‌های ما همین حالا با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان ما بهرهمند شوید.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد.