سئو

امروزه که دنیای مجازی و شبکه‌های اجتماعی حرف اول جامعه پیشرفته انسان را می‌زنند ، برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ اهمیت روز افزونی دارد که در دنیای مجازی به خوبی دیده شوند. مهمترین موتور جستجوگر در ایران گوگل است که بودن در صفحه اول جستجوی آن تاثیر بالایی روی موفقیت شغلی شما دارد. رقابت برای تصاحب رتبه و جایگاه بهتر در موتورهای جستجو روز به روز جدی‌تر می‌شود. مجموعه تک ایران با کمال افتخار شما را در این مسیر همراهی خواهد کرد.
هزینه پروژه‌های سئو با توجه به مولفه‌هایی مثل سختی کلمه‌ای که می‌خواهیم وب سایت در آن به صفحه اول یا رتبه نخست جستجو برسد تعیین می‌شود. روش‌های انجام دادن پروژه‌های سئو به شرح زیر است که شما با توجه به نیاز خود یکی را انتخاب می‌کنید :

  • سئو به صورت ماهیانه
  • سئو به صورت پروژه‌ای
  • پشتیبانی سئو

سئو به صورت ماهیانه

برای پروژه‌های بلند مدت می‌توان به صورت ماهیانه پروژه را تعریف کرد که هزینه ماهیانه بسته به سختی کلمه یا کلمات منتخب تعیین می‌شود. در این گونه پروژه ‌ها تعامل میان سئوکار و کارفرما زیاد است که این امر منجر به بالا رفتن کیفیت پروژه می‌گردد.

سئو ماهانه

برخی از دوستان این سوال را از ما می‌پرسند که آیا بعد اینکه ما با سئو به جایگاه مورد نظرمان رسیدیم ، کار تمام است و دیگر نیاز به انجام کار دیگری نیست؟ البته که اینجا نه تنها کار تمام نشده بلکه این آغاز کار برای سئو ماهانه به منظور ماندن در جایگاه مورد نظر است ، همان طور که شما سعی کرده اید که مکان بهتری در جستجو به دست آورید رقبای شما نیز سعی دارند رتبه شما را بگیرند و به صدر جدول جستجوها سعود کنند.
شما باید بعد از این که به مکان مورد نظر خود در گوگل یا موتورهای جستجوی دیگر رسیدید ، با سئو ماهانه سعی بر ماندن در آن جایگاه کنید وگرنه دیر یا زود رتبه خود را از دست داده و به پایین سقوط می‌کنید.

پشتیبانی سئو سایت

پشتیبانی در سئو مفهوم نسبتا وسیعی دارد و طیف زیادی از کارها را شامل می‌شود. از اول که کار را برای رساندن سایت به جایگاه مطلوب شروع می‌کنیم و بعد از آن مراحل نگه داشتن رتبه و تا آخر ، همه در مقوله پشتیبانی سئو سایت می‌توان جای داد. مجموعه تک ایران با تجربیات ارزشمند در تمام این مراحل همراه شما خواهد بود.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد.